„Imperium kłamstw” – Odcinek 33: Upozorowane samobójstwo

W 33. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Leonardo odkrywa, że Marcelo został zabity. Emisja 20 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Marcelo zostaje znaleziony martwy w celi. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Elisa pyta Leonarda, dlaczego zawsze obwinia o wszystko Eugenia. Victoria udaje przejętą losem Renaty, która najpierw straciła dziecko, a teraz Marcela. María José nazywa matkę hipokrytką i wypomina jej, że przytulała się w salonie z najlpeszym przyjacielem Augusta. Leonardo jest przekonany, że Marcelo wcale nie odebrał sobie życia. Nie może sobie wybaczyć, że nie zareagował wcześniej i nie pomógł Marcelowi zmienić zeznania.

Sonia wyznaje Fernandzie, że Eugenio jej groził – zabije ją, jeśli okaże się, że zaszła w ciążę z innym. Eugenio mówi Victorii, że rozważa oddanie dziecka Sonii pod opiekę Renacie. Leonardo jedzie do zakładu karnego, by przejrzeć nagrania z monitoringu. Chce dowieść, że Marcelo został zabity.

María José mówi matce, że na pierwszy rzut oka widać, jak bardzo pożąda Eugenia. Armenta chce zostać objęty ochroną świadków. Leonardo odkrywa, że więźniowie zabili i powiesili Marcela na zlecenie Tapii.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.