„Dziedziczka” – Odcinek 65: Sara jest córką Dantego?

W 65. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Pedro odkrywa romans Debory z Dante. Emisja 16 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Pedro prosi Sarę, by nie wyjeżdżała. Mateo uważa, że Juan nie powinien rozstawać się z Sarą, bo się kochają. Sara wychodzi na patio, gdy wbiega na nie rozpędzony koń i kieruje się prosto na nią. Na szczęście Juan ratuje ją z opresji. Pedro widzi, jak Juan i Sara stoją razem przytuleni.

Dante ma żal do ojca, że ściągnął cierpienie na jego braci. July zawiadamia Mateo, że namierzyła laboratorium, w którym przeprowadzono badanie DNA na potwierdzenie ojcostwa dziecka Juliety. Lekarz uprzedza Sarę, że jej matka może cierpieć na częściowe zaniki pamięci po wybudzeniu ze śpiączki. Pedro słyszy, jak Dante mówi Deborze, że Sara jest jego córką, a nie Severiana.

Dante wyrzuca sobie, że dał się zmanipulować przez Deborę i przysporzył cierpienia Sarze. Juan wypytuje pracowników hacjendy o incydent z koniem. Dziwi się, że nikt nie zatrzymał zwierzęcia galopującego w stronę domu. Pedro mówi Sarze, że jej matka utrzymuje romans z Dante.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.