„Imperium kłamstw” – Odcinek 31: Nieszczere intencje

W 31. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Fernanda ostrzega Elisę przed Leonardem. Emisja 16 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

María José wyznaje Daríowi, że go kocha. Stan chłopaka pogarsza się. Marcelo chce zmienić zeznania i kontaktuje się w tej sprawie z adwokatem. Twierdzi, że posiada dowody oszustw Eugenia, jego udziału w przemycie cennych dzieł sztuki, porwaniu i próbie zabójstwa. Prosi także o ochronę dla Sonii, której grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Darío proponuje Leonardowi współpracę. Obiecuje, że doprowadzi go do zabójcy Julii, jeśli pomoże mu w odnalezieniu tego, kto go okradł. Renata przypomina sobie, jak w dzieciństwie jej rówieśnicy nazywali ją szaloną. Clara oznajmia Nieves, że nie zamierza dłużej pracować dla Kobry, po czym pakuje swoje rzeczy i odchodzi. Óscar zapewnia Eugenia, że Renata już nigdy więcej nie zajdzie w ciążę.

Victoria wmawia Elisie, że Renata próbowała ją zabić i na pewno obwini ją o stratę dziecka. Leonardo jest przekonany, że María José wie coś, co może naprowadzić go na Kobrę. Clara szuka schronienia w domu Sary. Fernanda ostrzega Elisę przed Leonardem. Uważa, że policjant ją wykorzystuje i zniszczy jej rodzinę, by wyjść na bohatera.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.