„Imperium kłamstw” – Odcinek 25: Lepsza partia

W 25. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Victoria chce zeswatać Elisę z Fabriciem. Emisja 8 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Darío zapewnia Maríę José, że nigdy nie kochał żadnej kobiety tak bardzo jak kocha ją. Chłopak ostrzega Elisę, że powie Leonardowi o jej brudnych interesach. Elisa boi się, że Darío skrzywdzi jej siostrę. Renata odwiedza Marcela w więzieniu. Jest gotowa oddać swoje akcje Eugeniowi, by zatrudnił adwokata, który zwróci wolność jej mężowi. Marcelo wyznaje Renacie, że kocha Sonię, ale ona mu nie wierzy. Woli myśleć, że Victoria kazała mu tak powiedzieć, żeby ją skrzywdzić.

Victoria zakazuje Leonardowi kontaktów z Elisą. José Luis, Mario i Adriana potwierdzają, że Julia pracowała dla Augusta i na jego prośbę przemycała skradzione przedmioty. Fernanda zgadza się pomóc Fabriciowi w zdobyciu Elisy. Chce jej dopiec za to, że jest kapryśna i zachowuje się egoistycznie. Victoria i Eugenio uważają, że Fabricio i Elisa tworzą ładną parę.

Eugenio jest gotowy odstąpić Fabriciowi swoje akcje, jeśli sprawi, że jego interes rozkwitnie. Victoria radzi Elisie, by zapomniała o Leonardzie i zwróciła uwagę na Fabricia, który o wiele bardziej do niej pasuje. Renata dowiaduje się, że jest w ciąży. Darío grozi Elisie, że zabije ją albo Leonarda.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.