„Imperium kłamstw” – Odcinek 22: Próba niewinności

W 22. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Marcelo przysięga Leonardowi, że jest niewinny. Emisja 5 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Fabricio prosi Leonarda o zachowanie dyskrecji w sprawie zatrzymania Marcela przez wzgląd na rodzinę Cantú i jej firmę. Prosi go także, by odsunął się od Elisy. Eugenio informuje Elisę, że Marcelo przyznał się do stawianych mu zarzutów i trafi do zakładu karnego. Victoria chce ukryć przed Renatą prawdę o zatrzymaniu Marcela. Proponuje, żeby mówili jej, że mężczyzna miał wypadek. Ostatecznie jednak wyznaje jej prawdę.

Fabricio podrywa Elisę. Wyznaje jej, że przybył, by uratować firmę, lecz zrozumiał, że to ona potrzebuje pomocy. Leonardo podejrzewa, że Marcelo został wrobiony i pragnie mu pomóc. José Luis nie podziela jego zdania i uważa sprawę za zamkniętą. Eugenio mówi Victorii, że Marcelo był nie tylko złodziejem, lecz także oszustem i zdrajcą, gdyż utrzymywał romans z Sonią. Marcelo przekonuje Leonarda, że wcale nie przyznał się do winy oraz że ktoś chce zrobić z niego kozła ofiarnego. Błaga go, by chronił Sonię, bo Eugenio jest gotów ją zabić, jeśli dowie się o ich romansie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.