„Dziedziczka” – Odcinek 44: Telefon od matki

W 44. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Juan odbiera telefon od swojej biologicznej matki. Emisja 18 stycznia 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Pedro pyta wprost Sarę, czy wciąż kocha Juana. Ona zaskakuje go odpowiedzą, że straciła zaufanie do mężczyzn. Simón i Paloma spędzają noc poślubną w hotelu. Sara oznajmia Juanowi i Dantemu, że nie zależy jej na żadnym z nich.

Juan odbiera niespodziewany telefon od Aurory, swojej bilogicznej matki. Sara uprzedza Dantego, że nie zamierza się wycofywać z walki o to, co prawnie jej się należy. Dante informuje Sarę, że część spadku należna Lucasowi została przekazana na rzecz instytucji charatytawnej. Pedro nie zgadza się na powrót matki. Uważa, że kobieta nie ma prawa wtrącać się do ich życia po tylu latach nieobecności.

Débora całuje Prospera w policzek. Dante prosi Pedra, by pokazał mu dokumenty, które zamierza wykorzystać przeciwko Juanowi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.