„Imperium kłamstw” – Odcinek 10: Przeczucie

W 10. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Victoria domyśla się, że coś złego spotkało Maríę José. Emisja 18 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Victoria złości się na Marcela, że nie trzyma się zasad i nie wykonuje jej poleceń dotyczących Renaty. Leonardo zauważa, że Pablo został ranny w plecy, co oznacza, że ktoś go zabił, a dopiero potem zrzucił na samochód Elisy. Fernanda wypomina Carmen, że zmusiła ją do przespania się z Augustem, żeby nie stracić domu. Leonardo mówi José Luisowi, że Pablo zginął, bo próbował wyłudzić pieniądze od Elisy. José Luis uważa, że nie powinni dłużej ukrywać porwania Maríi José. Namawia Elisę do złożenia zawiadomienia na policje.

Teresa ma pretensje do Sary, że wtrąca się do jej życia i życia Leslie. Sonia żali Marcelo, że ma dość szpiegowania Eugenia. Boi się, że pewnego dnia przypłaci to życiem. Proponuje, by zapomnieli o pieniądzach i wyjechali z miasta, lecz on nie zamierza odchodzić z pustymi rękami.

Elisa chce wciąż ukrywać przed matką porwanie Maríi José. Leonardo obiecuje, że nie powie o niczym Victorii i całuje Elisę. Victoria wspomina Eugeniowi o zdradzie męża. Jest przekonana, że Augusto miał przed nią jeszcze inne sekrety.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.