„Bezduszna” – Odcinek 64: Na drugim planie

W 64. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Octavio szpieguje Fernandę. Emisja 12 października 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Rafael przeprasza Fernandę, że w nią zwątpił. Luis mówi Rosalinie, że Miriam już wie o ich ślubie. Juana myśli, że Luis zamierza poślubić Miriam i składa mu gratulacje. Gabriel zaprasza Mary na randkę. Martín zezwala na otwarcie firmy Octavia. Stawia jeden warunek – jeśli otrzyma kolejną skargę, firma zostanie zamknięta na zawsze. Leticia prosi Germana, by pomógł Octaviowi w prowadzeniu interesów. Niewiele brakuje, by kobieta nakryła męża z Julią.

Mary odtrąca Piera. Fernanda dowiaduje się, że Luis planuje ślub z Rosaliną. Leticia radzi Rafaelowi, by okazał większe zainteresowanie Isabelą, ale tak, by nie zranić żony. Fernanda i César zmawiają się, by zaszkodzić Octaviowi w wyborach. Ángela podejrzewa, że Isabela zmyśliła ciążę. Zarzuca jej kłamstwo i uprzedza, że nie odda jej Rigoberta bez walki. Fernanda prosi Cesara, by nie zostawiał jej wiadomości głosowych.

Gabriel opowiada Mary o swojej przeszłości. Rafael obiecuje Isabeli, że zadba o to, by jej i dziecku niczego nie zabrakło. Luis dowiaduje się o ciąży Miriam. Rigoberto i Isidoro planują kolejną kradzież. Germán pyta córkę, czy kocha Rigoberta. Julia przyłapuje Octavia na podglądaniu Fernandy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.