Fernanda nie ma odwagi powiedzieć Pedrowi, że Isabela oczekuje dziecka Carlosa. Isabela idzie do szpitala z zamiarem poproszenia Carlosa o przebaczenie. Fernando cieszy się z wiadomości o powrocie Amelii. Fernanda nie zgadza się na wyprowadzkę z domu. Carlos pragnie wyjaśnić Fernandzie, co zrobiła Isabela, ale ona wie swoje – nakryła go w łóżku z narzeczoną oraz myśli, że wkrótce zostaną rodzicami – i dlatego nie chce go słuchać. Amelia składa Ordóñezowi swoją rezygnację z pracy.

Hernán obawia się, że pojawienie się wnuczki Fernanda zaprzepaści jego plany zagarnięcia spadku. Camila wspomina Fernandzie o zamieszaniu, jakie wywołała w jej domu zapowiedź pojawienia się córki jej przybranego dziadka. Blanca kłóci się z Marianą o Amelię. Camila nachodzi Carlosa w jego gabinecie i na oczach Fernandy całuje młodego lekarza. Fernanda nazywa Carlosa kobieciarzem i łgarzem. Felipe i Camila zmawiają się, by wspólnymi siłami zdobyć swoje platoniczne miłości – on Fernandę, a ona Carlosa.

Fernando nie chce dłużej czekać na spotkanie z Amelią. Andrea odkrywa, że to Luis wpadł na pomysł zdobycia fałszywego zaświadczenia o ciąży Isabeli. Marissa i Ordóñez dowiadują się, że Amelia jest żoną ogrodnika. Fernanda nie rozumie, dlaczego matka nie pozwala jej przebywać z chorym ojcem. W odpowiedzi słyszy jedynie, że wkrótce pozna wszystkie sekrety. Amelia zdradza córce, że została wyrzucona z domu razem z Pedrem po tym, jak zaszła w ciążę, ale ojciec w końcu jej wybaczył i czeka na nią z otwartymi rękami.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta; Strona: www.drogadoszczescia.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.