Isabela wmawia Fernandzie, że spodziewa się dziecka Carlosa. Carlos obwinia Isabelę o zerwanie z Fernandą. Lupe uprzedza Amelię, by uważała na to, co robi i mówi Mariana. Marissa zleca Pedrowi robótkę w ogrodzie. Carlos opowiada Rosario o oszustwie Isabeli. Fernanda wyznaje Felipe, że jej życie rozpada się na kawałki. Pedro ulega wypadkowi podczas ścinania gałęzi i traci przytomność. Marissa wzywa na pomoc Carlosa.

Luis skarży się Amelii, że Pedro go pobił. Carlos ratuje życie Pedrowi. Amelia umawia się z córką w miasteczku, by rzekomo przedstawić jej swoją koleżankę. Fernanda nie przychodzi na spotkanie. Amelia zarzuca Luisowi, że z jego winy musiała znosić Pedra przez te wszystkie lata. Następnie kontaktuje się z siostrą i prosi ją o powiadomiła ojca o jej przyjeździe. Fernanda dziękuje Carlosowi za uratowanie Pedra. Ranny mężczyzna zostaje zatrzymany w szpitalu na obserwację. Carlos mówi matce, że Isabela zmyśliła ciążę i wszystkich oszukała.

Matka Rosaura karci Amelię za jej niewdzięczność dla Pedra. Luis nie zgadza się z decyzją Marissy o ugoszczeniu Pedra w domu na czas jego rekonwalescencji. Kobieta wytyka mu jego brak humanitaryzmu i przypomina, że kiedy się pobierali, nie był tak obrośnięty w piórka jak teraz. Mariana chwali się ojcu, że odnalazła Amelię. Blanca nie wierzy jej. Marissa postanawia ściągnąć Pedra do swojego domu nawet wbrew woli Luisa. Luis chce zamieszkać z Andreą, ale ona zgrywa niezależną i nakazuje mu wpierw rozwiązać swoje problemy.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta; Strona: www.drogadoszczescia.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.