Isabela dowiaduje się od Marissy, że Carlos poszedł na wizytę do ginekologa. Camila życzy Fernandzie powodzenia na przesłuchaniach do szkoły muzycznej. Luis dowiaduje się o egzaminie wstępnym Fernandy i postanawia zaaranżować wszystko tak, by dziewczyna go oblała. Pedro nie wątpi w sukces Fernandy. Przygotowuje specjalną kolację, żeby uczcić jej przyjęcie do nowej szkoły.

Cesar potrzebuje pieniędzy na ślub z Claritą. Fernanda nie dostaje się na wymarzone studia. Carolina dokucza jej z tego powodu. Isabela obawia się, że Carlos dowie się, że zmyśliła ciąże, żeby zmusić go do ślubu. Carlos prosi Josefinę, żeby powiedziała mu, kto zwrócił się do niej z prośbą o wystawienie fałszywego zaświadczenia. Matka Rosaura i siostra Sonrisa planują zaradzić problemom Fernandy. Luis grozi Josefinie, żeby zmusić ją do milczenia.

Carlos mówi Felipe, że Isabela zmyśliła ciążę i przedstawiła mu podrobione zaświadczenie. Fernanda idzie na spotkanie z Isabelą. Carlos tymczasem topi swe smutki w alkoholu. Następnie zachodzi do domu Isabeli, by wypomnieć jej, że go oszukała. Jest tak pijany, że zasypia w jej łóżku. Lucero także ponosi porażkę na egzaminie wstępnym. Isabela wmawia Fernandzie, że Carlos jest z nią. Pedro i Luis sprzeczają się o ojcostwo Fernandy. Mariana wmawia Amelii, że ich ojciec postradał zmysły.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta; Strona: www.drogadoszczescia.novela.pl


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.