„Droga do szczęścia” – Odcinek 33: Czas zmian | novela.pl

„Droga do szczęścia” – Odcinek 33: Czas zmian

novela.pl 12 grudnia 2016 0

W 33. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Amelia zamierza wrócić do rodzinnego domu razem z Fernandą. Emisja 19 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce

„Droga do szczęścia” – Odcinek 33: Czas zmian

Fernanda nazywa Carlosa cynikiem oraz wypomina mu, że nie powiedział jej o swojej narzeczonej, Isabeli. Cesar próbuje bronić Carlosa przed Fernandą. Carlos zajmuje się Rosario, która uskarża się na zdrowie. Luis posądza Marianę o zmyślenie historyjki na temat Amelii i jej rzekomej sprzedaży córki. Amelia wyjawia Ordóñezowi, że w młodości spotykała się z Luisem Montero. Fernanda wpada na pomysł, jak sprawdzić, czy tym razem Carlos jej nie okłamał. Isabela mówi Marissie, że Fernanda jeszcze nie wie o tym, że oczekuje dziecka Carlosa.

Amelia uważa, że jej córka w końcu pogodzi się z jej decyzją o rozwodzie. Kobieta uprzedza męża, że Fernando jej szuka i pragnie poznać swoją wnuczkę, dlatego postanowiła zamieszkać z powrotem w dawnym domu, zabrać ze sobą córkę i przedstawić ją jej biologicznemu ojcu. Pedro kategorycznie odmawia, gdyż uważa się za jedynego ojca Fernandy. Mariana przyznaje się Luisowi, że oszukała go, bo była zazdrosna. Luis spotyka się z Andreą za plecami żony. Lucero skarży się Diegowi, że rodzice ją zaniedbują. Carlos wysyła Rosario na badania. Marissa namawia go, żeby przy okazji zajął się również Isabelą.

Isabela zaprasza Fernandę do swojego domu. Andrea złości się na Luisa, gdy ten oznajmia, że nie odejdzie od żony. Amelia zapewnia Fernandę, że nie rozwodzi się z ojcem dla innego mężczyzny, lecz z powodu poczucia frustracji i pustki. Carlos proponuje Isabeli, że zabierze ją do szpitala na badania, gdyż zależy mu na zdrowiu jej i ich dziecka. Fernanda wyznaje matce, że Diego ją rozczarował. Amelia przekonuje córkę, że obie poznają mężczyzn z pieniędzmi i klasą, na jakich zasługują. Felipe mówi Pedrowi, że zerwał przyjaźń z Carlosem oraz przyznaje, że jest zakochany w jego córce. Luis pragnie poznać swoją córkę i prosi Marianę o pomoc. Ginekolog oznajmia Carlosowi, że zaświadczenie, jakie pokazała mu Isabela zostało sfałszowane.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta; Strona: www.drogadoszczescia.novela.pl

Komentarze »


X