Carlos prosi Felipe, żeby przestał nękać Fernandę. Ten odgryza się mu skarkastycznym komentarzem, insynuującym, że nie powiedział jeszcze swojej dziewczynie o tym, że spodziewa się dziecka z inną. Ordoñez zaskakuje Amelię wyznaniem, że nigdy nie wierzył w miłość Luisa do Marissy. Jego zdaniem Luis wziął ślub dla korzyści majątkowych, a teraz zdradza żonę. Fernanda pada ofiarą niesmacznego żartu Vicky, Caroliny i Nadii. Carlos chce porozmawiać z Fernandą na osobności. Camila wtrąca się do nich, przez co Fernanda traci zaufanie do swojego chłopka. Carlos raz jeszcze oświadcza Camili, że nie chce mieć z nią nic wspólnego, jednak ona nalega, by poszli razem do łóżka.

Pedro szuka pojednania z Amelią, jednak jej nie interesuje ratowanie małżeństwa. Isabela wpada w złość na wieść, że Carlos wyjechał w podróż z Fernandą. Felipe podpuszcza Camilę, wmawiając jej, że Carlos szaleje na jej punkcie. Blanca radzi Fernandowi przekupienie Virginii, jeśli chce wyciągnąć od niej informacje na temat Amelii. Carlos i Fernanda wyjaśniają sobie wszystkie nieporozumienia i wyznają wzjamenie miłość.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta; Strona: www.drogadoszczescia.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.