„Po prostu María” – Odcinek 69: Nowy etap

W 69. odcinku telenoweli „Po prostu María”: Alejandro opuszcza Meksyk. María samotnie wychowuje syna. Emisja 13 grudnia o godz. 16:00 w Czwórce.

María zrywa zaręczyny z Cristóbalem. Mówi mu, że czuje do niego jedynie wdzięczność. Alejandro wspomina wspólne chwile z Maríą oraz uświadamia sobie, jak wiele popełnił błędów. Feli nie jest zaskoczona reakcją Maríi. Cristóbal nie jest zadowolony z tego, że była narzeczona nie dała mu szansy na wyjaśnienia. Feli przypomina mu, że ma obowiązek wobec Sonii i dziecka. Pina uważa, że María niepotrzebnie się poświęca przez błąd Cristóbala. María tłumaczy jej, że nie może skazywać innej kobiety na cierpienie, którego sama zaznała.

Cristóbal oznajmia Sonii, że wezmą ślub, ale nie obiecuje jej, że przestanie kochać Maríę. Alejandro informuje ojca, że podjął decyzję o wyjeździe z Meksyku na czas nieokreślony, aby zaleczyć rany. Hortensia namawia go, żeby przed wyjazdem spotkał się z Maríą i poprosił ją o wybaczenie. On idzie za jej radą. Kiedy przychodzi do pensjonatu, widzi przygotowania do ślubu. Mylnie zakłada, że chodzi o ślub Maríi i Cristóbala. Pina nie wyprowadza go z błędu. Alejandro zdradza Pinie powód swojej wizyty oraz zapowiada, że nie będzie więcej zawracał Maríi głowy, ani walczył z nią o Juana Pabla oraz życzy jej szczęścia. Sonia i Cristóbal pobierają się.

Dziesięć lat później María jest już kobietą sukcesu. Juan Pablo wyrasta na oczytanego młodzieńca, zaś Lucía na piękną pannę. Alejandro tymczasem spełnia się jako lekarz ubogich. María dzieli się z Cristóbalem swoją radością z zamiaru otwarcia własnego butiku z odzieżą. Sonia wypomina mężowi, że pomimo upływu tak wielu lat nie zdołał zapomnieć o Maríi. Cristóbal przypomina jej, co powiedział przed ślubem oraz podkreśla, że przez cały ten czas starał się we wszystkim ją zadowalać.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Po prostu María” (Simplemente María), telenowela, Meksyk 2015-2016; Reżyseria: Sandra Schifnner, Eduardo Said; Występują: Claudia Álvarez, José Ron, Ferdinando Valencia, Arleth Terán, Ana Martín, Humberto Elizondo; Strona: poprostumaria.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.