Isabela nie chce wykonać badania EKG. Felipe dowiaduje się o rzekomej ciąży Isabeli i składa gratulacje Carlosowi. Fernanda próbuje dowiedzieć się od matki, o co posprzeczała się z ojcem. Amelia mówi jej jedynie, że jest rozczarowana brakiem ambicji Pedra. Pedro uprzedza córkę, że jeśli nie rozmówi się z Camilą, może na zawsze stracić przyjaciółkę. Andrea ma dość bycia kochanką Luisa. Pragnie związku, w którym nie będzie musiała dzielić się mężczyzną.

Mariana obiecuje Virginii, że wróci na swoje dotychczasowe stanowisko, jeśli okłamie Luisa w sprawie Amelii i Fernandy. Amelia zgadza się spotkać z Ordoñezem. Fernanda niecierpliwie czeka na wieści od Virginii na temat Amelii i Fernandy. Blanca upiera się przy wersji, że Amelia nie potrafiłaby sprzedać córki. Hernán domyśla się, że Mariana pomogła Virginii odzyskać pracę, by poparła jej kłamstwo w sprawie Amelii. Carlos wyznaje Fernandzie, że jest miłością jego życia i na pewno się pobiorą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta; Strona: www.drogadoszczescia.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.