„Siła serca” – Odcinek 134: Ucieczka

W 134. odcinku telenoweli „Siła serca”: Nicolás i Jésica uciekają z domu. Emisja 8 czerwca 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Bernardo ostrzega Estebana, że jeśli wyjawi Samancie i Willy’emu prawdę, odegra się na nim i zabije Nicolasa. Miguel przejmuje się brakiem wieści o Fabioli. Nie wierzy, że policja zdoła ją odnaleźć. Willy i Samantha nie wierzą w to, co Esteban powiedział mi o ich córce.

Gustavo uprzedza Jésikę, że jeśli jej matka nie wróci, trafi do ośrodka wychowawczego. Miguel jest zawiedziony postawą Juana Marcosa, który nie chce go wesprzeć go w poszukiwaniach Fabioli. Postnawia opuścić jego posiadłość.

Samantha i Willy dowiadują się o uciecce Nicolasa i Jesiki. Miguel przypomina sobie o mikrochipie, który ma wczepiony Fabiola. Posługuje się nim, aby ją odnaleźć. Willy i Samantha otrzymują prawa do opieki nad Jesiką dzięki Juanowi Marcosowi. Gustavo proponuje Ángeli, żeby zamieszkali razem. Nicolás i Jésica zjawiają się w domu Bernarda. Miguel i Fabiola spędzają razem noc.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.