„Bogaci też płaczą” – Odcinek 26: Przyrodnia siostra?

W 26. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Soraya odkrywa, że Mariana jest jej siostrą. Emisja 29 maja 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Don Alberto składa gratulacje synowi z powodu zaręczyn z Marianą. Chwali go, że po raz pierwszy w życiu podjął właściwą decyzję. Johny grozi Santiagowi, żeby zmusić go do odsunięcia się od Britny. Matilde donosi Sorai o planowanym ślubie Luisa Alberta z Marianą. Santiago wyznaje Marianie, że zakochał się w Britny i nie potrafi tego ukryć. León radzi Sorai, żeby nie zaniedbywała pracy. Uświadamia ją, że jeśli Luis Alberto wygra przetarg, don Alberto pomyśli, że związek z Marianą mu służy.

Elena zarzuca Luisowi Albertowi, że skrzywdził Sorayę, która zawsze była wobec niego lojalna. Oświadcza przy tym, że nie aprobuje jego nowej wybranki. Uriel wyznaje Sorai, że na miejscu Luisa Alberta nie zamieniłby jej na żadną inną kobietę. Soraya zatrudnia prywatnego detektywa, aby prześwietlił Marianę. Wkrótce potem dowiaduje się, że jej ojciec dobrze znał Virginię, matkę Mariany, a w dodatku romans. Co gorsza, lekarz wyjawia jej, że Mariana jest córką Rafaela.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placza


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.