„Siła serca” – Odcinek 126: Winna

W 126. odcinku telenoweli „Siła serca”: Fernanda przyznaje się do popełnionych zbrodni. Emisja 29 maja 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Víctor orientuje się, że ktoś podszywa się pod Luisa Martíneza i ostrzega Dantego. Miguel pokazuje Natalii zdjęcie Fernandy. Natalia rozpoznaje, że to ona jest zamaskowaną tancerką z klubu. Willy wypytuje ojca o jego kontakty z Víctorem i udział w przemycie narkotyków. Miguel wybiera się do klubu na występ zamaskowanej tancerki. Gdy nabiera pewności, że jest nią Fernanda, dzwoni po wsparcie. Tymczasem Ángela i Juan Marcos ponownie sprzeczają się z powodu Gustava. Miguel demaskuje Fernandę i oddaje ją w ręce policji.

Clara postanawia przyjąć propozycję poślubienia Bernarda. Esteban próbuje przekonać ją do zmiany zdania. Ángela i Juan Marcos rozstają się. Ángela chce odejść domu razem z synem, ale Juan Marcos jej nie pozwala. Fabiola wyznaje Miguelowi, że jest jedynym mężczyzną, który ją pociąga. Ángela oznajmia Gustavowi, że postanowiła nie wiązać się ani z nim, ani z Juanem Marcosem. Fernanda staje przed sądem. Podczas pierwszej rozprawy przyznaje się do stawianych jej zarzutów.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.