„Akacjowa 38” – Odcinek 200: Víctor stawia się Cayetanie

W 200. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Víctor nie zgadza się na sprzedaż kawiarni. Emisja 10 października 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Cayetana wykupuje kamienice myśląc, że nie zostaną wyburzone. Ale dowiaduje się, że tak nie jest. Architekt Aranda przekupił radnych, by głosowali za projektem przebudowy dzielnicy. Policja chce uniemożliwić wystawienie jednoaktówki Leonor. María Luisa jest dumna z Victora, że nie uległ presji Cayetany i nie sprzedał La Deliciosy.

Opracowanie TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

  1. Å Ja nie dawno czytalam ze Kajetana to corka Ursuli a Rita byla.corka Fabiany chyba ze ci co pisali nie wiedzieli co pisza

  2. Tak dzialaja osoby zaburzone, to jest dla takich osob normalne, gdyz mialam do czynienia z takimi popaprancami. Najgorsze jest to, ze sa wiarygodni prowadzac rozmowe tak manipulujac by nie wzbudzac podejrzen. Kazdy przemocnik jest tchorzem pustym w swoim wnetrzu.

  3. Wyjątkowo dobry serial.

  4. Ale z tej prawdziwa sucz, kiedy ona za to wszystko zapłaci

    1. Tak naprawde to ona nie jest Kajetana, tylko corka Fabiany, a gdy Urszula sie o tym dowie podpali dom, trafila kosa na kamien, uczen przerosl mistrza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.