„Bezduszna” – Odcinek 54: Ślub

W 54. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Fernanda i Rafael biorą ślub. Emisja 28 września 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Fernanda prosi Santiaga o znak, że postępuje właściwie, wychodząc za mąż za Rafaela. Isabel chwali się Ángeli zegarkiem podarowanym jej przez Rigoberta. Pod nieobecność żony Octavio idzie do łóżka z Julią. Isabel postanawia pójść za radą Octavia i pojawić się na ślubie Fernandy i Rafaela. Sędzia udziela ślubu młodej parze. Pachita odkrywa, że byłe kochanki Luisa, Candela i Rosalina, mieszkają pod z nim i z Miriam pod jednym dachem. David przekonuje Clarę, żeby go nie zostawiała.

Luis słyszy, jak Fernanda omawia z Cesarem plan zniszczenia Octavia i donosi o tym Rafaelowi. Fernanda obawia się, że Rafael mógłby się od niej odwrócić, gdyby wtajemniczyła go w swoje zamiary. Isabela upija się na ślubie. Rigoberto odwozi ją do domu. César podpsuje papiery rozwodowe. Fernanda i Rafael zostają sami na hacjendzie, by mogli rozkoszować się nocą poślubną. Rafael przenosi Fernandę przez próg domu. Nagle rozlega się szczekanie psa. Okazuje się, że przed domem czekają Octavio i Carmelo.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.