„Bezduszna” – Odcinek 55: Przeprosiny

W 55. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Octavio wyciąga do syna rękę na zgodę. Emisja 29 września 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

W pamięci Fernandy odżywają złe wspomnienia z nocy poślubnej z Santiagiem. Sięga po strzelbę i uzbrojona dołącza do Rafaela. Pracownicy hacjendy Nuevo Amanecer spędzają noc na hacjendzie La Huasteca. Luis każe Erasmowi spać u boku Candeli. Octavio prosi syna o wybaczenie i proponuje, by razem z żoną zamieszkali w El Primor. Zaprasza ich na śniadanie i oczekuje, że udzielą mu wtedy odpowiedzi. Miriam i Luis postanawiają nie zwalniać Cesara, by mieć na niego oko. David mówi Clarze, że chce zostać w Ichámal po ślubie.

Rafael i Fernanda rozmawiają na temat propozycji Octavia. Rafael obawa się, że jeśli zgodzą się na przeprowadzkę, jego ojciec znów będzie im dokuczał. Julia domyśla się, że Octavio chce mieć syna i synową blisko siebie, bo ma w tym ukryty interes. Fernanda namawia męża do przyjęcia propozycji Octavia. Julia znajduje Ángelę śpiącą w jej łóżku. Germán wyjaśnia, że musiał się nią zaopiekować po tym jak upiła się na ślubie. Fernanda przychodzi sama na śniadaniu u teściów. Pokazuje im intercyzę, którą ona i Rafael podpisali przed ślubem. Candela orientuje się rano, że spała z Erasmem, a nie z Luisem. Rafael przyłącza się do śniadania. Dochodzi do pojednania ojca z synem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.