„Bezduszna” – Odcinek 53: Tajemnicza przeszłość

W 53. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Rafael odkrywa przypadkiem, że Fernanda jest wdową. Emisja 27 września 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Octavio daruje dług Carmelowi. Clara zrywa z Davidem. Isabel wręcza Rafaelowi prezenty z ich niedoszłego ślubu. Fernanda postanawia dać im drugie życie. Octavio dowiaduje się, że David startuje w wyborach na burmistrza. Fernanda dziękuje Leticii za przesłanie pierścionka i zaprasza ją na swój ślub. Rafael dowiaduje się od Isabeli, że jego ojciec w przeszłości spotykał się z Julią. Octavio przekonuje Isabelę, że powinna pójść na ślub Rafaela i Fernandy, żeby przyćmić pannę młodą.

Rigoberto kupuje drogi zegarek dla Isabeli. Ona podejrzewa, że go ukradł. Rafael odkrywa, że Fernanda jest wdową. Narzeczona nie chce powiedzieć mu ani słowa o swoim małżeństwie. Dopiero przez Juanę dowiaduje się, że były mąż Fernandy zmarł w tragicznych okolicznościach. Martina i Antonio postanawiają wspierać syna w kampanii, choć dobrze wiedzą, że jeśli wygra wybory, dowie się o ich przekrętach. Octavio unosi się gniewem, gdy żona proponuje mu, żeby poszli na ślub Rafaela. Leticia słyszy, jak mąż mówi, że nie ma już syna.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.