„Bezduszna” – Odcinek 52: Prezent ślubny

W 52. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Isabela przygotowuje niespodziankę dla Rafaela. Emisja 26 września 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Rafael i Fernanda chcą czym prędzej dopełnić formalności i się pobrać. Fernanda rezygnuje ze ślubu kościelnego. Rigoberto opatruje Isidrowi rany specyfikami dla zwierząt. Octavio i Leticia ponownie spierają się z powodu Rafaela. Mary chce, żeby Candela powiedziała publicznie, że utrzymuje romansu z Pierem. Isidro dziękuje Rigobertowi za uratowanie mu zycia. Fernanda przypomina Cesarowi, że muszą być ostrożni i nie dawać Rafaelowi powodów do zazdrości. Octavio przyjmuje Carmela z powrotem do pracy.

Isabela jest przekonana, że Fernanda związała się z Rafaelem dla korzyści majątkowych. Carmelo pokazuje synowi ziemie, które dla niego kupił. Wspólnie rozprawiają o tym, jak je zagospodarować. Clara pomaga Davidowi wystartować w wyborach na burmistrza. Rafael zaprasza rodziców na ślub. Octavio odmawia, gdyż nie chce być świadkiem życiowego błędu syna. Isabela szykuje niespodziankę dla Rafaela z okazji ślubu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezduszna
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.