„Bezduszna” – Odcinek 51: Zaręczyny Fernandy i Rafaela

W 51. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Rafael prosi Luisa o rękę Fernandy. Emisja 25 września 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Martina prosi księdza, by zbadał przeszłość Clary. Leticia przekazuje Rafaelowi ubrania przez Rigoberta. Luis zatrudnia Cesara jako kelnera do czasu, aż znajdzie pracę na jakiejś hacjendzie. Rafael prosi bank o pożyczkę, lecz spotyka go odmowa. Octavio ostrzega Martinę, że zostaną wrogami, jeśli nie pomoże mu rozwiązać problemu z odpadami. Isabela odtrąca Rigoberta ponieważ jest biedny. Ángela stara się przemówić jej do rozsądku. Germán podsłuchuje ich rozmowę. Octavio wścieka się na żonę, że pomaga Rafaelowi za jego plecami. Juana i Mary podejrzewają Piera i Candelę o romans. Rigoberto oświadcza Isabeli, że zarobi górę pieniędzy, żeby ją uszczęśliwić.

Rafael pyta ojca, dlaczego tak bardzo go nienawidzi. Fernanda chce porozmawiać z Octaviem, ale Juana i César stanowczo jej to odradzają. Rigoberto i Isidro biorą udział w kradzieży bydła. Pracownicy rancza przyłapują ich na gorącym uczynku i obrzucają kamieniami. Mary nie chce iść z Pierem na uroczystość zaręczyn Fernandy i Rafaela. Isidoro zostaje ciężko ranny. Rigoberto chce go zawieźć do szpitala, ale Chilo mu nie pozwala. Rafael prosi Luisa o rękę Fernandy i wręcza ukochanej pierścionek zaręczynowy, który należał do jego babci.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.