„Akacjowa 38” – Odcinek 277: Germán i Manuela wypijają truciznę

W 277. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Germán i Manuela żegnają się z Akacjową. Emisja 11 stycznia 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

Guadalupe domyśla się, że Leonor coś przed nią ukrywa. Germán przedstawia Pablowi i Leandrowi ciąg dalszy planu. Wręcza Pablowi na przechowanie bilety na statek na Kubę oraz antidotum, które musi podać jemu i Manueli, by zatrzymać działanie trucizny.

Cayetana wypłakuje sobie oczy. Gdy widzi Germana na Akacjowej, wybiega za nim z mieszkania, ale Manuela ją zatrzymuje. Bez zawahania mówi, co naprawdę o niej myśli oraz ostrzega, że pewnego dnia dopadnie ją przeznaczenie.

Úrsula odzyskuje przytomność. Biegnie do Cayetany i opowiada jej o planie Germana i Manueli. Manuela i Germán odbywają pożegnalny spacer ulicą Akacjową i wspominają szczęśliwe chwile. Trini jest coraz bliższa poznania prawdy o tym, co ukrywa Lourdes.

Rosinie znowu nie udaje się skłonić męża do erotycznych igraszek. Víctor organizuje romantyczną kolację we francuskim stylu, by zaimponować Maríi Luisie. Manuela i Germán wznoszą toast za przyszłość i wypijają truciznę.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.