„Bezduszna” – Odcinek 63: Kolejna rywalka?

W 63. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Fernanda jest zazdrosna o Brendę. Emisja 11 października 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Fernanda zapewnia Octavia, że nie żywi do niego urazy, co bardzo cieszy Leticię. Pachita prosi Mary o przebaczenie i pozwala jej spotykać się z Pierem. Ona jednak nie chce go widzieć. Leticia życzy mężowi, by wygrał wybory i został burmistrzem Ichámal. Octavio dowiaduje się, że Tsubaki nie zginął w wypadku samochodowym. Fernanda wyznaje Cesarowi, że przez całą noc bała się, że Octavio wślizgnie się do jej boku. Miriam zapewnia Pachitę, że jej syn nie skrzywdził Mary.

Brenda czuwa przy ojcu, a Rafael jej towarzyszy. José zauważa, że Brenda wpadła w oko młodemu Toscano. Rigoberto uderza Piera, bo myśli, że wykorzystał Mary. Fernanda postanawia odwiedzić męża w stolicy. Octavio proponuje, że ją zawiezie. Piero zostaje zaatakowany przez pracowników hacjendy, gdy próbuje zbliżyć się do Mary. Rosalina naciska na Luisa, by wyznaczył datę ślubu.

Miriam wyznaje Juanie, że postanowiła dać jeszcze jedną szansę Luisowi, gdyż spodziewa się jego dziecka. Brenda dowiaduje się, że Rafael jest żonaty. Isabela próbuje zjednać sobie Leticię, by namówiła Rafaela do poświęcenia większej uwagi jej i dziecku. Fernanda robi się zazdrosna, gdy zastaje męża z Brendą. Julia mówi córce, że jeśli prędko nie zajdzie w ciążę z Rigobertem, będzie musiała sfingować poronienie.

Octavio pociesza Brendę i oferuje jej swoją pomoc. Rafael i Fernanda szybko się godzą. Piero prosi Ángelę, by pomogła mu w prowadzeniu kampanii Davida. Ángela całuje Rigoberta. Fernanda i Rafael nie popierają decyzji Octavia o starcie w wyborach. Miriam dowiaduje się, że Rosalina jest w ciąży. César wysyła wiadomość głosową do Fernandy. Rafael chce ją odsłuchać.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.