„Królowa serc” – Odcinek 108

Nicolás mówi Reinie, że nigdy nie zaakceptuje Smith jako swojej matki. Patricio robi wyrzuty Smith z powodu incydentu z lekarzem,

Nicolás mówi Reinie, że nigdy nie zaakceptuje Smith jako swojej matki. Patricio robi wyrzuty Smith z powodu incydentu z lekarzem, a później ją całuje. Susana prosi Juanjo, żeby był z nią szczery. On zarzeka się, że wcale jej nie zdradził. Jackie mówi Patricio, że nim gardzi. Estefanía okłamuje Octavio w sprawie Nicolasa i Smith, i obiecuje pomóc mu w jego zemście.

Nicolás przysięga Reinie, że nie zabił Estefaníi. Patricio i Smith idą do łóżka. Jackie rozpacza z powodu niewierności Patricio. Lázaro ją pociesza. Víctor dzwoni do Reiny, by powiedzieć jej, że odkrył prawdziwą tożsamość Nicolasa. Poleca jej odsunąć się od mężczyzny, który przez cały czas karmi ją kłamstwami i jest zdolny do każdej podłości. Reina ignoruje jego rady i oświadcza, że kocha Nicolasa. Tymczasem Nicolás poznaje siostrę Patricio – Emperatriz. Kobieta wyznaje mu, że jej życie jest istnym piekłem.

Estefanía uwodzi Octavio, by następnie zaciągnąć go do łóżka. Po wszystkim przekonuje go do wspólnej ucieczki ze szpitala. Susana śledzi Juana José. Connie mówi Cristianowi, że jego siostra i Isidro mają romans. Jackie proponuje Lázaro, żeby się pobrali i zatrzymali niemowlę. Reina uprzedza Smith, że Víctor dowiedział się, iż Nicolás jest tajnym agentem. Isidro odkrywa, że Alicia jest w posiadaniu diamentów.

Emisja 20 maja o godz. 13:30 w TV Puls / Materiały TV Puls / Fot. Telemundo

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-sercTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.