Gloria Pires w telenoweli o nimfomance

O ile w telenowelach brazylijskich wątki homoseksualne nikogo już nie dziwią, o tyle wprowadzenie postaci nimfomanki można uznać za duże

O ile w telenowelach brazylijskich wątki homoseksualne nikogo już nie dziwią, o tyle wprowadzenie postaci nimfomanki można uznać za duże zaskoczenie. Globo odsłania karty nowej telenoweli o roboczym tytule “Babilônia”, której premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2015 roku. Tytuł nawiązuje się do góry Morro da Babilônia. Tematem centralnym historii pióra Gilberto Bragi, Ricardo Linharesa i João Ximenesa Bragi będą konflikty społeczne mieszkańców współczesnego Rio de Janeiro. “Skupiliśmy naszą uwagę na ludziach, dla których przemyt jest codziennością, a uzależnienia, sposobem na przetrwanie” – zdradza João Ximenes.

Protagonistką telenoweli będzie Camila Pitanga (“Szalone serce”, “Duszny raj”), która wcieli się w postać Reginy, mieszkanki “miasta Boga”, która przeżyje miłosną historię z bohaterem kreowanym przez Thiago Fragoso (“Klon”). Role antagonistek powierzono Deborah Evelyn (“Na kartach życia”) i Glorii Pires (“Szalone serce”, “Duszny raj”). Ta druga zagra uwodzicielską nimfomankę, która zabija swoje partnerki po łóżkowych ekscesach.

W centrum uwagi znajdą się także postaci Fernandy Montenegro (“Miłość w czasach zarazy”, “Dom z piasku”) i Nathalii Timberg (“Szalone serce”, “Na kartach życia”), przyjaciółek i kochanek, które po długoletnim partnerstwie postanawiają sformalizować swój związek. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obie aktorki są już starszymi paniami, po osiemdziesiątce! Ich historia skomplikuje się, gdy pojawi się trzecia kobieta – zagra ją Daisy Lucidi (“Duszny raj”).

Potwierdzony jest także udział Thiago Martinsa (“W niewoli przeszłości”, “Barwy grzechu”), który wcieli się w akrobatę wodnego. Aktor już teraz zaangażował się w przygotowanie do roli i ostro trenuje pod okiem osobistego trenera.Comments

  1. Zapowiada się ciekawie, jak zwykle u GLOBO :)

    1. Potwierdzam.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.