David Zepeda („Otchłań namiętności”) postanowił zrobić kolejny krok na drodze swojej kariery i zostać wokalistą o czym marzył od dziecka. Wczoraj jego marzenie stało się rzeczywistością. Główny amant telenoweli „Mentir para Vivir” zaprezentował oficjalnie mediom i fanom swój pierwszy krążek zatytułowany „Volverte a enamorar”.

Aktor był bardzo szczęśliwy i podekscytowany nowym etapem życia i postanowił zadedykować debiutancki album wszystkim swoim zwolennikom, którzy dostarczają mu tak wiele wsparcia każdego dnia.

zepeda_cantante
David Zepeda w jednym z utworów ze swojej debiutanckiej płyty. (Fot: Televisa)

Podczas prezentacji aktorowi towarzyszyła producenta Rosy Ocampo, dzięki której codziennie może gościć w domach swoich fanów. Twórczyni „Mentir para Vivir”  doceniła siły, które amant włożył w ten projekt.

„Kilka miesięcy temu David powiedział mi, że miał sen, w którym swoją karierę aktorską uzupełnia śpiewając. Byłam świadkiem ilości wysiłku, poświęceń, godzin, a zwłaszcza serca, nadziei i miłości jakie włożył w ten projekt. Wszystko to musiał pogodzić z jednoczesną pracą na planie telenoweli” – wyznała producentka.

Album zatytułowany „Volverte a enamorar” będzie dostępny od 1 lipca poprzez internet. W formie fizycznej na meksykańskim rynku ukaże się już wkrótce.  Trzy utwory z albumu stanowią także część ścieżki dźwiękowej do „Mentir para Vivir”. Od przyszłego tygodnia z jeszcze większą intensywnością będą się ukazywać w podkładzie muzycznym telenoweli.


19 KOMENTARZE

  1. jak wam się nie podoba zostawcie komentarze dla gdyby nie umiał śpiewać to ny nie miał płyt specjaliści zajmują się jego karierą jako aktor piosenkarz a on to umie cudownie odegrać widać że to co śpiewa płynie mu prosto z Jego Wielkiego Serca

  2. Rzeczywiście piosenka całkiem fajna tylko nasz Davidek niemiłosiernie fałszuje, nie mogli mu w studio trochę polepszyć wokalu?:)

  3. Zgadzam się La verdad Jencarlos to mega utalentowany chłopak jest przede wszystkim boskim wokalistą ale aktorem też jest świetnym. David jest dobrym aktorem a śpiewać raczej nie umie ale niech sobie śpiewa jeśli sprawia mu to przyjemność, jego piosenki są nawet spoko.

    • Och nie ma porównania między tymi dwoma przystojniakami. Jen jest dla mnie wokalistą idealnym, a David? cóż śpiewać nie umie ale niech ma sobie ta płytkę.

  4. Głosu nie ma, ale pewnie odniesie sukces bo ma miliony fanów. Głos do śpiewania ma Jencarlos Canela :D dobry z niego piosenkarz i aktor.

  5. David lepiej niech się całkowicie skupi na aktorstwie :P Śpiewanie mu kompletnie nie wychodzi i niech nie katuje ludzi swoim głosem :P

  6. Nie wiem jak Wam ale mi się nie podoba to jak śpiewa brzydko… Piosenka „Talisman” nie przypadła mi do gustu wogóle… Być może płyta odniesie sukces nie dlatego że „ma talent” ale to że jest dosyć popularną osoba…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.