Sandra Echeverría („Miłość i przeznaczenie”) była typowana przez media na protagonistkę najnowszej telenoweli Salvadora Mejiji Alejandre „Que bonito amor” i wydawałoby się, że jej udział w tej produkcji jest raczej przesądzony. Tymczasem młodziutka Meksykanka podziękowała Mejiji za zaproszenie i postanowiła, że w tym roku nie powróci już do telewizji, albowiem pragnie poświęcić się muzyce i solowej płycie. W tej sytuacji producent będzie musiał poszukać innej śpiewającej aktorki, która zgodzi się na udział w jego nowym remake’u.

Przypomnijmy, że Sandra Echeverría przebywa obecnie w Miami, gdzie powstają zdjęcia do emitowanej przez Telemundo telenoweli „Relaciones peligrosas”, w której gra głowną rolę.


7 KOMENTARZE

  1. I za to ją kocham. Nie bierze każdej roli jak jakaś desperatka,w ręcz przeciwnie wybiera je skrupulatnie i tylko ciekawe scenariusze. Cieszę się ogromnie, że zamierza ten rok poświęcić muzyce bo uwielbiam jej album. Ma śliczny głos i z chęcią jej słucham. Szkoda że wcześniej nie zdecydowała się śpiewać bo ma ogromny talent większy niż niejedna śpiewająca aktorka w Meksyku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.