Ponad 100 tys. Polaków obejrzało "Kochając Pabla, nienawidząc Escobra" | novela.pl

Ponad 100 tys. Polaków obejrzało “Kochając Pabla, nienawidząc Escobra”

novela.pl 8 lipca 2018 0

Po trzecim weekendzie od premiery film “Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” obejrzało 100 tys. widzów i przybywa kolejnych

Ponad 100 tys. Polaków obejrzało “Kochając Pabla, nienawidząc Escobra”

Opowiedziana na nowo historia kolumbijskiego barona narkotykowego z punktu widzenia jego kochanki czy główna para Penélope Cruz i Javier Bardem? Jeden z tych powodów, a może oba jednocześnie, sprawiły, że film “Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” z tygodnia na tydzień przyciąga przed ekrany coraz większą publiczność.

Po pierwszym weekendzie film uplasował się na szóstej pozycji polskiego box office’a z wynikiem 18,74 tys. widzów przy 113 kopiach. Po drugim weekendzie liczba widzów podskoczyła o 36 tysięcy, zaś po trzecim o dodatkowe 46 tys. Według ostatnich danych SFP z dnia 4 lipca, obejrzało go już ponad 100 tys. widzów.

Fernando León de Aranoa, reżyser i autor scenariusza filmu “Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”, przeniósł na ekran bestsellerową powieść napisaną przez Virginię Vallejo. Popularna dziennikarka opisała w niej swój płomienny romans z wpływowym przemytnikiem, który z idylli przerodził się w istny koszmar.

Komentarze »


X