Hasta que el dinero nos separe

Niespodziewany wypadek sprawia, że życie dwójki osób zamienia się w wir emocji i niespodziewanych sytuacji, które postawią ich przed trudnym

Niespodziewany wypadek sprawia, że życie dwójki osób zamienia się w wir emocji i niespodziewanych sytuacji, które postawią ich przed trudnym pytaniem o to, co jest ważniejsze: miłość czy pieniądze?

Rafael Medina jest człowiekiem z natury spokojnym i odpowiedzialnym. Ale tego wieczora zdominowały go złość i rozczarowanie. Otóż padł ofiarą oszustwa z rąk najlepszego przyjaciela, który uciekł ze wszystkimi jego oszczędnościami. Pędząc z niebywąłą prędkością po szosie, Rafael powoduje wypadek, w którym poszkodawnym jest kierowca samochodu nadjeżdżającego z naprzeciwka. Udziela natychmiastowej pomocy rannej potrąconej kobiecie. Nie bacząc na konsekwencje, zawozi ją do szpitala i oddaje się w ręce policji. Gdy Alejandra odzyskuje przytomność po skomplikowanej operacji przysięga, że pomści “bydlaka”, przez którego jej życie zawisło na włosku.

Alejandra jest zdecydowana posłać Rafaela za kratki, ale jej narzeczony, Marco, odradza jej tę myśl. Dochodzi do polubownego rozwiązania sprawy. Rafael podpisuje umowę z Alejandrą i zobowiązuje się do comiesięcznej wysokiej rekomensaty za koszty poniesione na leczenie po operacji.

Rafael nie jest zamożny i nawet gdyby sprzedał dom, który z tak wielkim trudem kupił dla matki, nie zdołałby spłacić długi. Alejandra znajduje inne rozwiązane i zatrudnia mężczyznę w swojej agencji oraz pragnie uczynić najlepszym sprzedawcą w branży. Wszystko po to, żeby odzykać stracone pieniądze. Tak oto życie Rafaela zamienia się w istne piekło. Alejandra nie daje mu ani chwili spokoju. Mężczyzna poświęca cały swój czas pracy z nadzieją, że wkrótce nadejdzie dzień, w którym wyrówna dług i uwolni się od podłej, lecz orktunie pięknej Alejandry.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer” tab4=”Odcinek 1″]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2009
LICZBA ODCINKÓW: 227

SCENARIUSZ: Saúl Pérez Santana, Ricardo Barona Suárez
REŻYSERIA: Víctor Manuel Fouilloux, Armando Quiñonez
PRODUCENT: Emilio Larrosa

OBSADA: Itati Cantoral (Alejandra), Pedro Fernández (Rafael), Victor Noriega (Marco), Luz Elena Gonzalez (Vicky), Sergio Corona (Jorge), Leticia Perdigón (Leonor) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Pedro Fernández – Hasta que el dinero nos separe
[/tab]
[tab id=2]


[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[tab id=4]

Player2


[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Serial jest fajny, zabawny :) Polecam

  2. Czy ten serial już leci

  3. calkiem inna fabula tej telki, tez jestem ciekawa ile liczy odcinkow:)????????

  4. ciekawe czy to fajne,lubię itati,dużo odcinków liczy ten serial…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.