Przeprowadzka do USA?

Kariera Paoli Núñez może wkrótce nabrać nowego tempa. Aktorka, która znana do tej pory była głównie z produkcji meksykańskiej TV

Kariera Paoli Núñez może wkrótce nabrać nowego tempa. Aktorka, która znana do tej pory była głównie z produkcji meksykańskiej TV Azteca jest o krok od przejścia do konkurencyjnej wytwórni.

Jak donoszą latynoskie media 35-letnia Meksykanka jest bliska podpisania kontraktu z amerykańską Telemundo, w ramach której miałaby zagrać w najnowszej produkcji Marceli Citterio („Corazón valiente”), „Reina de corazones”.

Jak podają wiadomości, w poniedziałek Paola spotkała się szefami wytwórni, żeby domówić ostateczne warunki umowy, a wczoraj miała już wziąć udział w zdjęciach próbnych.





Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.