Powrót dwóch duetów

Jeśli oglądaliście serial “Internet” ich nazwiska nie są Wam obce. Pary aktorów Ana de Armas i Martín Rivas oraz Blanca

Jeśli oglądaliście serial “Internet” ich nazwiska nie są Wam obce. Pary aktorów Ana de Armas i Martín Rivas oraz Blanca Suárez i Yon González wkrótce pojawią się na wielkim ekranie. Ta pierwsza jeszcze w ubiegłe lato spotkała się na planie filmu “Por un puñado de besos” w reżyserii Davida Menkesa. Zaś druga zrobi to już niebawem, albowiem w lutym ruszają zdjęcia do nowego filmu Nacha Garcii Velilla.

“Por un puñado de besos” jest adaptacją powieści Jordiego Sierra i Fabra pt. “Un poco de abril, algo de mayo, todo septiembre”. Jej bohaterką jest Sol, młoda dziewczyna, która postanawia odbudować swoje życie za pomocą miłości. Daje ogłoszenie do gazety, w którym pisze, że szuka idealnego chłopaka, gotowego przeżyć z nią romantyczną historię. I taki się pojawia. Na pierwszej randce Sol zakochuje się w nieznajomym od pierwszego wejrzenia. Czy garść pocałunków może odmienić życie? Obsadę filmu uzupełniają: Marina Salas, Alejandra Onieva, Joel Bosqued, Jan Cornet, Megan Montaner i Andrea Duro.

Jak dotąd niewiele wiadomo na temat filmu N. Garcii Velilla. Pewne jest, że zdjęcia powstaną w dwóch krajach, w Hiszpanii oraz w Niemczech. Blanca Suárez i Yon González wciela się w młodych ludzi, którzy z braku perspektyw zawodowych w kraju, decydują się na emigrację. Obok nich na ekranie pojawią się także José Sacristán, Julián López, i Pepa Charro.

[tabs tab1=”Por un puñado de besos – reportaż”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.