Na Jamajce, w otoczeniu palm i błękitnej wody, rozpoczęły się zdjęcia do dwudziestego piątego filmu z sagi o agencie 007 w reżyserii Cary’ego Fukunagi. W rolę Jamesa Bonda po raz kolejny wcieli się Daniel Craig. W jego dziewczynę kubańska aktorka o hiszpańskich korzeniach Ana de Armas. Oboje trzy miesiące temu zakończyli pracę na planie innego filmu „Knives Out”.

Ana de Armas debiutowała jako 16-latka w kubańskim filmie „Una rosa de Francia” u boku Álexa Gonzáleza (serial „El Príncipe – dzielnica zła”). Z bagażem doświadczeń w pracy przy dwóch innych produkcjach oraz lekcji pobranych w prestiżowej szkole Escuela Nacional de Arte, dwa lata później wyemigrowała do Hiszpanii. Wygrała casting do jednej z głównych ról w serialu „Internat”, który zyskał ogromną popularność i stał się trampoliną do sławy zarówno dla niej, jak i kolegów z planu, m.in. Blanki Suárez („Bar”) czy Yona Gonzáleza (serial „Gran Hotel”). Jeszcze w trakcie pracy nad nim zagrała w „Seksie, kłamstwach i narkotykach”, najbardziej kasowym hiszpańskim filmie 2009 roku.

Po udziale w kilku niekoniecznie udanych projektach w Hiszpanii, do których zalicza się „Por un puñado de beso” z kolegą z „Internatu”, Martiñem Rivasem, wyruszyła do Los Angeles na podbój Hollywood. Zagrała znaczące role w głośnych filmach tj. „Rekiny wojny”, „Kamienne pięści” czy „Blade Runner 2049”. Jeszcze w tym roku zobaczymy ją na wielkim ekranie w „Yesterday” z muzyką The Beatles.

Ana de Armas Ana de Armas zagra dziewczynę Bonda anadearmas danielcraig bond25
Léa Seydoux, Ana de Armas, Daniel Craig, Naomie Harris i Lashana Lynch podczas prezentacji Bonda 25 (fot. Twitter)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.