Popularny serial „La Bandida” dostępny w TVP VOD

Meksykański serial „La Bandida” gromadzi przed telewizorami blisko 2 miliony widzów. Premierowe odcinki obejrzymy również TVP VOD.

Seriale kostiumowe wpisują się w gusta polskich widzów. Niegdyś „Niewolnica Isaura” gromadziła przed telewizorami miliony Polaków. Dziś święci triumfy „La Bandida”. Losy Mariny Aedo, znanej również jako Graciela Olmos, przedstawione w serialu emitowanym codziennie wieczorem w TVP1, ogląda średnio 1,87 mln osób (dane z dnia 19 lipca, Nielsen Audience Measurement). Ten wysoki wynik przekłada się na ponad 15-procentowy udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i daje TVP1 pozycji lidera w tym paśmie. Jak podaje portal Wirtualne Media, największą oglądalnością cieszyły się jak dotąd odcinki 4, 5 i 6, emitowane w dniach 6-8 lipca.

Niewątpliwie sukces serialu przełożył się również na jego dostępność na platformie TVP VOD. Od teraz premierowe odcinki są udostępnianie na krótko, tuż po emisji w telewizji, co daje widzom szansę na szybkie nadrobienie zgubionego wątku przed kolejnym wieczornym seansem.

Niewykluczone, że jesienią TVP zechce utrzymać pasmo seriali kostiumowych i pokaże inną, nieznaną historię z Ameryki Łacińskiej.

Więcej informacji o serialu oraz opisy kolejnych odcinków dostępne są na stronie www.novela.pl/la-bandidaComments

  1. I co z tego że dali, promod odcinki od 20 w górę, duże na telewizor i i tablecie komunikat “UPS coś poszło nie tak, błąd 20001”, pewnie Kurski coś sknocił.

  2. „Niewykluczone, że jesienią TVP zechce utrzymać pasmo seriali kostiumowych i pokaże inną, nieznaną historię z Ameryki Łacińskiej” – czy to jakiś przeciek czy tylko takie domysły? :)

    1. Mam nadzieje że rzeczywiście TVP zdecyduje się na kolejną telenowelę a nie okażą się to tylko słowa noveli :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.