“Mentir para vivir” przedpremierowo

Wczoraj, tradycyjnie na kilka dni przed premierą, odbyła się oficjalna medialna prezentacja nowej telenoweli Televisy. „Mentir para vivir”, nowa propozycja

Wczoraj, tradycyjnie na kilka dni przed premierą, odbyła się oficjalna medialna prezentacja nowej telenoweli Televisy. „Mentir para vivir”, nowa propozycja Rosy Ocampo (producentki „Ja, ona i Eva!”), już w ten poniedziałek na miejsce ¡Qué bonito amor!” na Canal de las estrellas w Meksyku.

Obowiązkowo przybyli na nią producentka oraz ekipa aktorów (m.in. David Zepeda, Mayrín Villanueva, Diego Olivera, Altair Jarabo). Specjalnym gościem wydarzenia był piosenkarz Ricardo Montaner, który zaśpiewał w duecie z Indią Martínez temat przewodni telenoweli pt. „Déjame soñar” (tłum. Pozwól mi marzyć).

Ekipa telenoweli "Mentir para vivir" (fot. Televisa)
Ekipa telenoweli “Mentir para vivir” (fot. Televisa)

O czym jest?
Oriana Caligaris (Mayrín Villanueva) i José Luis Falcón (Diego Olivera) są małżeństwem. Choć oboje są Meksykanami, od kilku lat mieszkają w Kolumbii razem z sześcioletnią córką o imieniu Alina.

Spokojne życie rodziny zostaje przerwane, gdy – pracujący na co dzień w urzędzie celnym – José Luis Falcón wyznaje żonie, że brał udział w przemycie, a zarobione pieniądze wpłacił na jej konto bankowe. Rozczarowana postawą męża, a do tego poszukiwana przez policję kobieta zostaje zmuszona do ucieczki. Razem z córką wyrusza do Meksyku. Jedzie do San Carlos, w Sonorze, gdzie mieszka jej przyjaciółka Raquel (Altair Jarabo), zarządzająca wspólnie z Luciną (Cecilia Gabriel) hotele „El Descanso”.

Oriana zatrzymuje się u przyjaciółki i poznaje gości hotelu. Są wśród nich: Gabriel Sánchez (Alejandro Tommasi), stary przyjaciel Luciany, akcjonariusz w fabryce tkanin, wdowiec, ponownie żonaty z Lilią (Lourdes Munguía), karierowiczką, dwadzieścia lat od siebie młodszą, do złudzenia podobną do swojego brata-pasożyta, Berta (Ferdinando Valencia). Gabriel jest ojcem Ricarda (David Zepeda), znakomitego inżyniera, oraz zbuntowanego nastolatka Sebastiana (Alejandro Speitzer).
Pewnego popołudnia dochodzi do tragedii. Podczas pobytu z Aliną Gabriel zostaje postrzelony i umiera. Gdy Oriana przybiega na miejsce zabójstwa widzi swoją córkę z pistoletem. Jest przerażona myślą, że jej córka dokonała morderstwa. Lucina postanawia je kryć i wysyła do Guayamas. Poinformowany o zdarzeniu Ricardo przyjeżdża do San Carlos, aby zabrać zwłoki ojca oraz rozpocząć śledztwo. Tak dowiaduje się, że główną podejrzaną jest młoda kobieta z dzieckiem.

Adrenalinę podkręca wizyta w hotelu młodej, samotnej kobiety Inés Valdivia (Laisha Wilkins), która niespodziewanie umiera. Lucina sprytnie wykorzystuje sytuację i namawia Orianę, żeby przejęła jej tożsamość. Tym samym uchroni się przed policją, która ściga ją za przemyt oraz zabicie Gabriela. Pełna wątpliwości Oriana nie ma innego wyjścia jak uciec się do kłamstwa, żeby przeżyć.

To jednak nie koniec problemów Oriany. Wkrótce kobieta dowiaduje się, że jej mąż zginął w Kolumbii w trakcie pościgu przez policję.

Mija kilka tygodni. Do hotelu przybywa detektyw wynajęty przez Palomę Aresti (Adriana Roel), milionerkę, poszukującą zaginionej wnuczki i jedynej spadkobierczyni jej fortuny – Inés. Lucina wykorzystuje sprzyjające okoliczności i podsuwa detektywowi zdjęcie Oriany, wmawiając mu, że to Inés. Aby uniknąć niezgodności w badaniach DNA, Lucina wręcza detektywowi szczotkę z włosami prawdziwej Inés.

Paloma zabiera Orianę, teraz już Inés, do siebie. I tak dochodzi do spotkania Oriany z Ricardem. Zauroczenie między obojgiem jest natychmiastowe. Jednak na drodze ku ich szczęściu stoją liczne kłamstwa i sekrety, a także niewyjaśnione sprawy z przeszłości, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Największą przeszkodą okaże się jednak José Luis, mąż Oriany, który – jak się okazuje – nie został zabity i przybywa do Meksyku z zamiarem odzyskania rodziny.

[tabs tab1=”Trailer #1″]
[tab id=1][vimeo id=”67265187″ width=”620″ height=”366″][/tab]
[/tabs]Comments

  1. ja chce zeby od wrzesnia puscili nowy serial z Natalią Oreiro i Corazon Ind.

  2. oo zwiastun mnie zaciekawił ;)
    oby tylko u nas leciało !;p

  3. Fajna fabuła interesuje mnie świetnie było by gdyby tv 4 we wrześniu to emitowała

    1. We wrześniu? no co Ty… nie puszczą tego tak wcześnie, jak dopiero 3 czerwca premiera w Meksyku. My musimy poczekać na tą telkę do następnego roku. Bo u nas to wszystko jest z opuźnieniem.

  4. Jedyna narazie nowość televisy która mnie interesuje.Historia ciekawa oby ją u nas puścili.Altair ma świetny image.

  5. Bardzo ciekawa telenowela mam nadzieje ze któraś z polskich stacji ją wyemituje.

  6. Zapowiada sie ciekawa telenowela.Mam nadzieje że któraś z polskich staci ją zakupi i wyemituje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.