Aktorka znana w Polsce z roli w „Barwach grzechu” cieszy się z nowego wyzwania aktorskiego w najnowszej telenoweli Globo „Passione”. Jej bohaterka Stella to nimfomanka, która przez 23 odcinki telenoweli zdradzi męża aż z 9 różnymi mężczyznami. Dopiero poznanie nowej miłości zakończy jej burzliwe przygody erotyczne.

Maitê o swojej roli mówi bardzo konkretnie: Celem mojej postaci jest seks, ona wygląda tak i pokazuje to, co mężczyźni chcą w niej widzieć. Bez żadnych niedomówień.

Passione, nowe dzieło Silvio de Abreu – twórcy „Barw grzechu”, to opowieść o namiętności, która niszczy więzi rodzinne i doprowadza do ruiny. Główny czarny charakter gra jeden z ulubionych aktorów producenta, Reynaldo Gianecchini, a w intrygach partneruje mu Mariana Ximenez, czyli słodka Celi w „Z głową w chmurach”. Para kochanków Clara i Fred dla osiągnięcia celów nie cofną się przed żadną podłością, a lista wykorzystanych przez nich ofiar będzie długa. Telenowela oprócz pełnokrwistych postaci może pochwalić się wspaniałymi widokami, gdyż część zdjęć była kręcona w Włoszech: w Toskanii i w Rzymie, min. na Placu Świętego Piotra. To już powoli norma, że produkcje Globo wykraczają poza ramy swojego kraju i wyjeżdżają na plenery w świat.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.