Griselda Siciliani wybrała już imię

Argentyńska aktorka Griselda Siciliani (“Jesteś moim życiem”) jest w szóstym miesiącu ciąży. Ojcem jej pierwszego dziecka jest Adrián Suar, aktor, producent

Argentyńska aktorka Griselda Siciliani (“Jesteś moim życiem”) jest w szóstym miesiącu ciąży. Ojcem jej pierwszego dziecka jest Adrián Suar, aktor, producent i dyrektor programowy telewizji El Trece. Szczęśliwa para przyszłych rodziców wybrała już imię dla dziewczynki: Margarita.

Ciąża stała się dla obojga idealną okazją do spędzenia więcej czasu razem, a wakacyjny klimat, słońce i piękne plaże temu sprzyjają.

Griselda była przez ostatni rok zajęta pracą na planie telekomedii “Los únicos”, w której partnerowali jej Mariano Martínez i Nicolás Cabré. Telenowela odniosła ogromny sukces i doczekała się kontynuacji w postaci drugiego sezonu. Lecz rola telewizyjna to nie wszystko, czym może się pochwalić przyszła mama. Gris wystąpiła w głównej roli w filmie “El último Elvis” w reżyserii Armando Bo. Film zdobył nominację na znanym Festiwalu Filmowym w Sundance w ParkCity (Stany Zjednoczone).

fot. GENTE


Comments

  1. Urodziła 15 czerwca.

  2. Ładnie Griseldzie z brzuszkiem. Gratulacje , malutka pewnie będzie tak śliczna jak jej mama .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.