Ktoś cię obserwuje

Przyjaźń na zawsze i marzenie o karierze lekarza były tym, co połączyło Rodriga, Piedad, Benjamina i Juliana. Jednak przeznaczenie zburzyło

Przyjaźń na zawsze i marzenie o karierze lekarza były tym, co połączyło Rodriga, Piedad, Benjamina i Juliana. Jednak przeznaczenie zburzyło ich wielkie nadzieje i uczucia.

Rodrigo jest silnym i charyzmatycznym mężczyzną o ciekawej osobowości. Podczas studiów na wydziale medycyny zakochuje się w pięknej Piedad, z wzajemnością. Piękny związek dwojga młodych ludzi wkrótce przeistacza się w koszmar. Wybryki Rodriga i jego uzależnienie od narkotyków budzą w kobiecie strach i cierpienie. Na dodatek do ich chorej relacji dołącza się Julián, mediator obojga, ukrywający przed przyjacielem swoją miłość do Piedad.

Zdominowany przez swoje ułomności Rodrigo postanawia usunąć się w cień. Znika w niewyjaśnionych okolicznościach, wskutek których ginie jeden człowiek, a Piedad trafia do szpitala. Następne piętnaście lat swojego życia Rodrigo spędza w klinice, po czym wyleczony powraca z nadzieją na odbudowanie przeszłości. Ale jego przyjaciele nie są już tymi samymi ludźmi.

Upływ czasu sprawił, że Piedad, Julián i Benjamin zapomnieli o przykrych doświadczeniach z przeszłości i teraz wspólnie prowadzą klinikę kosmetyczną. Jednak ponowne pojawienie się Rodriga w ich życiu rozbudza dawne uczucia w Piedad, która wciąż nie wymazała go ze swojego serca. To może z kolei zagrozić jej relacjom z Julianem, któremu przysięgła dać szansę.

Ale problemy uczuciowe to nie jedyne zmartwienie z jakim przyjdzie im się zmierzyć. Staną się bowiem świadkami morderstwa znanej kobiety, która staje się trzecią ofiarą seryjnego zabójcy o nieznanej tożsamości. Psychopatyczny morderca, pozbawiający życia kobiety sukcesu, piękne i znane, stanie się obiektem poszukiwań komisarz Evy Zanetti, która użyje wszystkich możliwych metod, by go dopaść.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

POLSKI TYTUŁ: Ktoś cię obserwuje
KRAJ I ROK PRODUKCJI: USA, 2010
LICZBA ODCINKÓW: 116

SCENARIUSZ: Pablo Illanes
REŻYSERIA: Luis Manzo, Leonardo Galaviz
PRODUCENT: Aurelio Valcárcel Carrol

OBSADA: Danna García (Dr Piedad Estévez), Christian Meier (Dr Rodrigo Quintana), Rafael Amaya (Dr Julián García), David Chocarro (Dr Benjamín Morandé), Karla Monroig (Matilde Larraín), Geraldine Bazán (Tatiana Wood), Ximena Duque (Camila Wood), Rodrigo de la Rosa (Pedro Pablo Peñafiel), Diana Franco (Dolores Morandé), Yul Burkle (Mauricio Ostos), Angélica Celaya (Comisario Eva Zanetti), Cynthia Olavarria (Lucía Santana) i inni

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Zarąbisty kryminał gorąco polecam:-)Pomimo iż wiedziałam kto jest mordercą ogląda się super.Mogliby więcej kręcić takich seriali a nie nudne przewidywalne melodramaty.

  2. Gdzie Jest Elisa?, Ktos Cie Obserwuje,diabej wie Lepiej Mozna Ogladac Na YouTube no i Oczywiscie Na Chomiku

    1. Diabła oglądałam boskkki serial, Gdzie jest Elisa właśnie oglądam kiedy mam czas, a jak skończę to obejrzę Alguien te mira:)Pozdrawiam fanów telenowel.

  3. A Propo Do Komentarza Ponizej ,, Juz Ogladalam Gdzie Jest Elisa? i Tak Samo Ciekawa Telcia .. Warto Ogladnac ;)

  4. Lubie Te Telcie i Juz Dawno Ogladalam i Jest Naprawde Ciekawa ;) Polecam

  5. Muszę to w końcu obejrzeć, kocham telki sensacyjne!

  6. bardzo dobry serial, szkoda ze nie oglądaliście “Gdzie jest Eliza” z Sonią Smith to była jazda

  7. Też to uwielbiam, jest to najlepsza telenowela jaką w życiu oglądam, fajnie, by było gdybyście jeszcze raz to puścili na jakimś kanale tylko nie na noveli, bo większość osób nie ma -,- Wolałbym Polonia1, też niektórzy nie mają, ale ja mam :P, Proszę dajcie tę telenowele, albo na polonii1, albo tv4 czy gdziekolwiek, byle by kablówka miała darmowy dostęp :)).

  8. Lubię to i oglądałam.był bardzo bardzo fajny.dajcie go jeszcze na jakimś kanale.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.