“Cosita linda” na plan!

W piątkowy poranek w Miami odbyła się prezentacja najnowszej koprodukcji Venevision i Univision, “Cosita linda”. Na imprezie nie mogło zabraknąć

W piątkowy poranek w Miami odbyła się prezentacja najnowszej koprodukcji Venevision i Univision, “Cosita linda”.

Na imprezie nie mogło zabraknąć oczywiście aktorów serialu, w tym jego głównej pary protagonistów: Any Loreny Sánchez i Christiana Meiera.

To bardzo emocjonujący moment, kiedy możemy wraz z Univision Studios świętować rozpoczęcie zdjęć do naszej kolejnej wspaniałej produkcji, która sprosta oczekiwaniom widzów w USA, Puerto Rico i całej Ameryki Łacińskiej, a także wielbicieli klasycznych telenowel na całym świecie – powiedział dumny prezes Venevision Productions, Peter Tinoco.

CL to historia oryginalna Leonardo Padróna (“Eva Luna”).

Akcja telenoweli będzie toczyć się w Los Angeles, gdzie żyją dwie rodziny z innych klas społecznych: Luján y Rincón. Ta pierwsza to rodzina z tradycjami, wywodząca się z wyższej klasy, która dostała od losu przywilej pławienia się w luksusach. Członkowie rodziny Rincón z kolei to ludzie prości, pracujący ciężko na to, żeby mieć na kawałek chleba, ale bardzo ze sobą związani. Przewrotny los krzyżuje ze sobą drogi dwójki losy rodzin dzięki spotkaniu Diego Lujána i Any Rincón. Spotkaniu, które odmieni życie dwójki i ich rodzin na zawsze…

Fot.: Cortesia
Fot.: Cortesia

Inne nazwiska, które znalazły się na liście płac telenoweli to: Zuleyka Rivera, Pedro Moreno, Scarlet Gruber, Adrián Di Monte, Carolina Tejera, Alma Delfina, Alfredo Huereca, Henry Zakka, Alberto Salaberri, Mariet Rodríguez, Mijail Mulkay, Ana Belen Lander, Emeraude Toubia, Cristina Bernal, Franklin Virguez, Sandra Itzel, Patricio Gallardo, Danilo Carrera, Anna Silvetti, Tali Duclaud, Gisela Abumrad, Jason Canela i Liliana Rodríguez.

Fot.: Cortesia
Fot.: Cortesia


Comment

  1. Jason Canela tutaj będzie występował ciekawe czy jest tak zdolny jak brat.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.