Angélica Rivera (“Miłość jak tequila”) była aktorka telenowel, a obecnie Pierwsza Dama Meksyku zaskoczyła wszystkich pojawiając się na koncercie aktorki i piosenkarki Lucero (“Ja, Ona i Eva!”), która tego dnia obchodziła 32-lecie swojej kariery artystycznej.

Minutę przed rozpoczęciem show, niezapomniana “Gaviota” wkroczyła na okazałą scenę Auditorio Nacional, zajmując honorowe miejsce w jednym z pierwszych rzędów, pilnie strzeżonych przez ochronę.

Zaraz po rozpoznaniu przez fanów, dziesiątki ludzi zaczęły podchodzić do Pierwszej Damy prosząc o autografy i zdjęcia. Chwilę później rozpoczął się recital podczas, którego Lucero wykonała swoje największe przeboje m.in. “Indispensable”, “Ya no” i “Sobreviviré”.


8 KOMENTARZE

  1. angelica niejest taką super aktorką są od niej lepsze.ona wcale nie potafi nawet zagrać innej roli tyko tą samą twrdą postać nie widziałam ją w innej roli .ta aktorka nawet nie potafiłaby zapłakać w serialu poprostu nie umie pokazywać uczuć dala mie dobra aktorka jest ta któr potafi wcielić się w ro żne role ,a nie ciągle te same .np.natalia strEIGNARD ZAGRAŁA TAKIE POPYCHADŁO W MOJEJ PIĘKEJ GROBASCE I MORDERCZYNIE W ,,ANICIE NO TE RAJES.ALBO,NP IVONE MONTERO ,SUSAN GONZALES MAR CONTRERAS ,ANA BRENDA ZURI VEGA I WIELE INNYCH

  2. DOKLADNIE MARZENIA NIC NIE KOSZTUJA, CIEKAWA JESTEM JAK ONA CZUJE SIE W ROLI PIERWSZEJ DAMY, NIE WIERZE ZE MINELA JEJ PASJA DO TELENOVEL, BO PRZECIEZ TAK POKOCHALA JA PUBLICZNOSC, ZASTANAWIAM SIE CZY NIE ZNUDZI SIE JEJ TAJIE ZYCIE, BO NIE JEST LATWO BYC PIERWSZA DAMA TYM BARDZIEJ DLA TAK WSPANIALEJ AKTORKI

  3. uwielbiam jak i lucero i angelice, pokochalam ja po tym jak zagrala gaviote, jest sliczna, ale nie wierze ze jako pierwsza dama bedzie wystepowac telenowelach …to by bylo glupie:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.