Adamari López spodziewa się dziecka

Chłopiec czy dziewczynka? Zadają sobie pytanie bliscy i krewni Adamari López (“Serce z kamienia”) i Toniego Costy. 41-letnia aktorka i

Chłopiec czy dziewczynka? Zadają sobie pytanie bliscy i krewni Adamari López (“Serce z kamienia”) i Toniego Costy. 41-letnia aktorka i jej mąż spodziewają się pierwszego potomka. Aktorka postanowiła uczcić fakt, iż minął pierwszy trymestr ciąży, w towarzystwie przyjaciółek. Na przyjęciu nie zabrakło tortu i życzeń.

Informacja o ciąży pojawiła się w Internecie tydzień temu. Przyszli rodzice opublikowali wspólne zdjęcie, na którym Adamari odsłania swój brzuch. Wraz z nim pojawiła się wiadomość skierowana do fanów:

fot. Twitter
fot. Twitter

“Przez całe życie dzieliłam się z Wami wieloma chwilami z mojego życia. Widzieliście, jak rozwijam się w pracy, przeżywaliście ze mną piękne i trudne momenty. Dzisiaj chce się z Wami podzielić radosną niespodzianką, jaką sprawiło mi życie. Długo modliłam się do Boga, żeby obdarzył mnie dzieckiem. Jego błogosławieństwo w końcu nadeszło. Jestem W CIĄŻY. Toni i ja jesteśmy szczęśliwi i pragniemy podziękować Wam za życzenia. To największe marzenie mojego życia. Dziękuję za Wasze wstawiennictwo. Przed nami jeszcze długa droga. Mam nadzieję, że będziecie modlić się razem ze mną, a za kilka miesięcy przedstawię Wam mojego dzidziusia – prezent od Boga. Kochamy Was, Ada i Toni”.


Comments

  1. Super gratulacje:-)Postać Adamari z Przyjaciółek i rywalek lubiłam najbardziej.Kiedyś grała w tylu fajnych telenowelach…

  2. Gratulacje!!! Świetna wiadomość. Coś mi się zdaje, że będzie chłopak :)

  3. Fajnie, że jej modlitwy zostały wysłuchane!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.