Sin ti

Sagrario Molina jest młodą dziewczyną, altruistką zawsze znajdującą czas na to, by pomóc innym. Sagrario pracuje jako nauczycielka biologii w

Sagrario Molina jest młodą dziewczyną, altruistką zawsze znajdującą czas na to, by pomóc innym. Sagrario pracuje jako nauczycielka biologii w prywatnym liceum dla bogatych dziewcząt. Każdą wolną chwilę spędza w szpitalu dla dzieci chorych na raka, gdzie zatrudniona jest jako wolontariuszka.

W szkole, w której pracuje Sagario, pojawia się niezwykle przystojny nauczyciel, Luis David Lujan. Mężczyzna porzuciwszy karierę dziennikarza, postanawia poświęcić się nauczaniu literatury. Jego atrakcyjność i inteligencja sprawiają, że zakochują się w nim wszystkie jego uczennice. Jedna z nich, pozbawiona skrupułów Maria Elena, zakłada się z koleżankami o to, że uda się jej uwieść mężczyznę, którego wszystkie kobiety uważają za księcia z bajki.

Sagrario tymczasem odkrywa, że jest zakochana w przystojnym koledze z pracy. Luis David uważa ją za dobrą przyjaciółkę, sam jednak nie może oprzeć się urokom swojej uczennicy – intrygantki. Maria Elena, zazdrosna o przyjaźń Luisa Davida i Sagrario, postanawia rozdzielić ich na zawsze. Sprawy komplikują się z chwilą, gdy Luis David oskarżony zostaje o molestowanie seksualne uczennic. Sagrario pomaga mu odeprzeć zarzuty uczennic, Luis David zaś dochodzi do wniosku, że powinien się ożenić. Prosi o rękę Sagrario, która, nie wiedząc, że Luis David wcale jej nie kocha, zgadza się wyjść za niego za mąż.

Małżeństwo rozpada się jednak z chwilą, gdy Sagrario odkrywa, że Luis David ją zdradza. Sagrario odchodzi od męża. W tym samym czasie umiera siostra naszej bohaterki, która postanawia zaopiekować się jej dwojgiem dzieci. W jej życiu pojawia się także inny mężczyzna, Guillermo. Sagrario nie do końca zdaje sobie sprawę z prawdziwego charakteru Guillerma, który, zakochany w niej od pierwszego wejrzenia, pragnie za wszelką cenę uczynić ją swoją żoną.

Jak potoczy się dalej życie Sagrario? Czy zdecyduje się wyjść za Guillerma, czy też postanowi dać jeszcze jedną szansę Luisowi Davidowi, który uświadomi sobie, że Sagrario jest jedyną kobietą, którą naprawdę kocha?

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]
POLSKI TYTUŁ: MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 1997
LICZBA ODCINKÓW: 75

SCENARIUSZ: Inés Rodena, Gabriela Ortigoza
REŻYSERIA: Marta Luna, Luis Eduardo Reyes
PRODUCENT: Angelli Nesma Medina

OBSADA: Gabriela Rivero (Sagrario), René Strickler (Luis David), Roberto Vander (Guillermo), Adamari López (María Elena), Saby Kamalich (Dolores), Iran Eory (Mercedes), Raúl Magaña (Mauricio), Gabriela Goldsmitch (Prudencia), Carlos Bracho (Félix), Mercedes Molto (Brenda) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Ricky Martin – Vuelve
[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

Loading the player…

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. do GAVIOTA

    nic nie znalazłam; mimo to dzięki za sugestię

  2. poszukaj na chomiku może będzie ale nie pamiętam polskiego tytułu,na pewno nie brzmiał “bez ciebie”

    1. Polski tytuł brzmiał “Miłość i przeznaczanie”, nie mylić z “La fuerza del destino” emitowaną przez TV Puls pod takim samym tytułem.

  3. chciałabym go obejrzeć (głównie ze względu na Rene Stricklera)
    tylko gdzie to znaleźć?

  4. pamiętam ten serial fajny był

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.