Tytuł oryginalny: Tres metros sobre el cielo
Kraj i rok produkcji: Hiszpania, 2010
Czas trwania: 117 min
Data premiery: 3 grudnia 2010 (świat)

Scenariusz: Fernando González Molina
Reżyseria: Ramón Salazar
Obsada: Mario Casas, María Valverde, Álvaro Cervantes, Marina Salas, Nerea Camacho, Cristina Plazas, Jordi Bosch, Diego Martín, Clara Segura, Luis Fernández, Andrea Duro, Pablo Rivero, Marcel Borrás, Joan Crosas i inni

Romantyczna historia dwojga młodych ludzi należących do zupełnie innych światów. I choć ich miłość nie ma szans na przetrwanie, dają się porwać wielkiemu uczuciu, które na zawsze odmieni życie obojga. To także opowieść o młodzieńczym buncie, trudnym okresie dorastania i o rodzinnych problemach, mających destrukcyjny wpływ na psychikę młodego człowieka. Bohaterami są Babi i Hache. Ona – wrażliwa i niewinna nastolatka z dobrego domu – otrzymała staranne wychowanie, jest wzorową uczennicą i przykładną córką. On – urodzony buntownik, porywczy, nieodpowiedzialny. Kocha ryzyko, uliczne bijatyki, szybkie życie i nielegalne wyścigi motocyklowe. Kiedy 16 – letnia Babi i jej rówieśnik Hache poznają się przypadkowo, zapałają do siebie wielką miłością od pierwszego wejrzenia. Dzieli ich właściwie wszystko: pochodzenie, temperament, charaktery, ale już nie wyobrażają sobie rozstania. Uczą się od siebie życia, próbują wytrwać w uczuciu, mimo przeciwności losu i braku akceptacji ze strony rodziny Babi. (TVP)

[tabs tab1=”Trailer” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2] [/tab]
[/tabs]


4 KOMENTARZE

  1. Mnie się bardzo podobał ten film i przyznam że poleciały mi łzy.Nie spodziewałam się że Babi nie wróci już do Hache…szkoda bo podobali mi się jako para.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.