Veja nalega, że wypadek samochodowy jej męża był nieprzypadkowy. Jacques mówi Félixowi o tym, co zdarzyło się na sali chirurgicznej podczas operacji Atílio. Félix zapewnia śledczych, że Atílio nie miał żadnych wrogów. Lutero rozmawia z Joaną o zamiarze odejścia z zarządu szpitala.

Bruno, Paloma i Paulinha spędzają rodzinnej popołudnie w parku. Márcia sugeruje Valdirene, żeby spróbowała poderwać zawodnika MMA. Leila zabiera Nicole pod Pomnik Ameryki Łacińskiej. Thales przygląda im się z daleka. Michel słyszy jak Patícia rozmawia z Jeffersonem. Po wypadku Atílio doznaje amnezji. Maciel namawia Félixa, żeby odłączył aparaturę, która utrzymuje mężczyznę przy życiu. Patrícia przyjmuje zaproszenie od Jeffersona, żeby sprowokować Michela.

Glauce widzi jak Paloma wychodzi z samochodu Bruno. Pilar czyni wyrzuty córce, że spotyka się z kimś z niższej klasy. Félix sugeruje matce, że César powinien odejść ze szpitala i powierzyć mu swoje stanowisko.

Dostępny od wtorku 3 lutego w Player.pl / Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Rzeka kłamstw” (Amor à vida), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Mauro Mendonça Filho; Występują: Paola Oliveira, Malvino Salvador, Juliano Cazarré, Mateus Solano, Vianessa Giácomo, Carol Castro, Ricardo Tozzi, Thiago Fragoso, Danielle Winits; Strona: www.novela.pl/rzeka-klamstw.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.