Teraz albo nigdy

Hiszpański film komediowy pt. “Teraz albo nigdy” (oryg. Ahora o nunca). Reżyseria María Ripoll. W rolach głównych występują María Valverde i Dani Rovira.

Tytuł oryginalny: Ahora o nunca
Kraj i rok produkcji: Hiszpania, 2015
Czas trwania: 87 min
Data premiery: 18 czerwca 2015 (świat)

Scenariusz: Jorge Lara, Francisco Roncal
Reżyseria: María Ripoll
Obsada: Dani Rovira, María Valverde, Clara Lago, Joaquín Núñez, Jordi Sánchez, Alicia Rubio, Víctor Sevilla, Yolanda Ramos i inni

Eva i Álex przygotowują się do ślubu, który ma się odbyć w małym angielskim miasteczku, gdzie rozkwitła ich miłość. Ogród, kwiaty, kelnerzy, przekąski i trunki… przygotowania do uroczystości ruszyły pełną parą. Eva i jej przyjaciółki są już w Anglii. Álex, jego ojciec, przyszły teść i znajomi jeszcze w Barcelonie. Wśród weselników są ciotki Alexa, które za nic na świecie nie opuszczą uroczystości. Goście weselni już za chwilę mają wsiąść do samolotu lecącego na Wyspy, jednak dowiadują się, że strajkują kontrolerzy lotów. Kiedy problem się rozwiązuje i jest nadzieja, że wszyscy zdążą na ślub, wybucha wulkan, którego pyły uniemożliwiają loty. Na szczęście perypetie przeradzają się w zabawną serię zdarzeń, z przygodą w Amsterdamie po drodze. (TKH)

[tabs tab1=”Zajawka” tab2=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”29113″][/tab]
[tab id=2][/tab]
[tab id=3][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.