„El Príncipe – Dzielnica zła”: Odcinek 49, Szczęśliwe zakończenie

Alternatywne zakończenie serialu “El Príncipe – dzielnica zła”. Faruq odwiedza Nayat w szpitalu. Fátima i Javier spotykają się na tarasie widokowym.

[tabs tab1=”Wideo”]
[tab id=1]
[/tab]
[/tabs]





Comments

  1. pełna zgoda,najlepszy serial jaki widziałam od lat.Wspaniali aktorzy Alex Gonzales,Hiba ABOUK,prześliczna,wspaniała para serialowa.Wybitny aktor hiszpański Jose Coronado,Od tego serialu kocham hiszpańskie kino.Aktorzy najlepsi w Europie.MOŻE NAWET formatu światowego

  2. Dawno ,dawno nie widziałem tak świetnego filmu -serialu.Wspaniali aktorzy a ich gra powodowała ,że cały czas myślałem o serialu,życiu,zdradzie i poświeceniu dla ojczyzny.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.