Ti ti ti

Ariclenes Martins (Murilo Benício) i André Spina (Alexandre Borges) nie znosili się od dzieciństwa. Los ponownie krzyżuje ich drogi, kiedy

Ariclenes Martins (Murilo Benício) i André Spina (Alexandre Borges) nie znosili się od dzieciństwa. Los ponownie krzyżuje ich drogi, kiedy oboje są już dojrzałymi mężczyznami. André podbija świat mody marką Jaques Leclair, a Ariclenes ma ciągłe trudności ze znalezieniem stałej pracy i pewnego dnia staje się kierowcą w agencji modelek, skąd Spina wynajmuje je na swój pokaz. Martins postanawia zemścić się na długoletnim wrogu, wprowadzając na rynek konkurencyjną markę – Victor Valentim. 

Marcela (Isis Valverde) i Renato (Guilherme Winter) są przeżywającą szczęśliwe chwile parą zakochanych. W ich związku brakuje jednak zaufania. Renato postanawia “sprawdzić” narzeczoną, okłamując ją, że jest biedny. Kiedy Marcela zachodzi w ciążę, mężczyzna uważa, że jego wybranka od początku wiedziała, że jest zamożny i chce złapać go na dziecko. Marcela jest urażona, mówiąc następnego dnia Renato, że lekarz nie stwierdził u niej ciąży. W rzeczywistości kobieta zamierza wychować dziecko w samotności.

Osmar (Gustavo Leão) jest homoseksualistą, będącym w związku z Julinhiem (André Arteche). Ojciec Osmara, Gustavo (Leopoldo Pacheco), nie może znieść, że jego syn nie spełnił jego oczekiwań i zabrania mu pokazywać się w domu ze swoim partnerem. Matka Osmara, Bruna (Giulia Gam), wciąż nie zna prawdy o orientacji seksualnej syna, a mąż i drugi syn, Edgar (Caio Castro), ukrywają przed nią prawdę z powodu ciężkiej choroby kobiety.

Marcela postanawia wyjechać. Osmar oferuje jej transport samochodem. Po drodze mają groźny wypadek, w wyniku którego ginie mężczyzna. Rodzina Osmara jest zainteresowana losem dziewczyny towarzyszącej mu w podróży. Bruna uważa, że Marcela to narzeczona jej syna, a dziecko, którego się spodziewa, to jej wnuk. Gustavo, chcąc uchronić chorą żonę, błaga Marcelę, aby potwierdziła teorię Bruny. Marcela wprowadza się domu rodziny Osmara. Tymczasem pojawia się tam również Julinho, narzeczony Osmara, który zamieszkuje jako przyjaciel Marceli. Renato natomiast wyjeżdza na stałe z miasta.

Serial zyskał wiele prestiżowych statuetek i wyróżnień, stając się jednocześnie najlepszą telenowelą brazylisjką 2011 roku w prowadzonym od przeszło pięćdziesięciu lat konkursie “Troféu Imprensa de melhor novela”. Nowoczesna, doprowadząca zarówno do wzruszeń jak i śmiechu, historia zbudowana na świecie mody, który nie zawsze jest tak kolorowy, jakby się mogło wydawać.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2010/11
LICZBA ODCINKÓW: 209 (Brazylia); 145 (eksport)

SCENARIUSZ: Maria Adelaide Amaral (na podstawie historii Cassiana Gabusa Mendesa)
REŻYSERIA: Jorge Fernando
PRODUCENT: Jorge Fernando

OBSADA: Murilo Benício (Victor Valentim/Ariclenes Martins), Alexandre Borges (Jacques Leclair/André Spina), Claudia Raia (Jaqueline), Christiane Torloni (Rebeca), Malu Mader (Susana), Isis Valverde (Marcela), Caio Castro (Edgar), Giulia Gam (Bruna), Guilhermina Guinle (Luisa), André Arteche (Julinho), Nicette Bruno (Julia), Regina Braga (Cecilia/Titia), Guilherme Winter (Renato), Mayana Neiva (Desirée), Sophie Charlotte (Stéfany), Mila Moreira (Stela), Marco Pigossi (Pedro), Gustavo Leão (Osmar), Dira Paes (Marta), Juliana Alves (Clotilde), Rafael Cardoso (Jorgito) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Rita Lee – “Ti Ti Ti”
[/tab]

[tab id=2]


[/tab]

[tab id=3]


[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Przymierzam się do tej telenoweli…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.