Mañana es para siempre

Historia miłości Fernandy, najmłodszej córki zamożnego właściciela przetwórni mleka, Gonzala Elizalde, i Eduarda, syna gosposi pracującej dla rodziny Elizalde, Soledad.

Historia miłości Fernandy, najmłodszej córki zamożnego właściciela przetwórni mleka, Gonzala Elizalde, i Eduarda, syna gosposi pracującej dla rodziny Elizalde, Soledad.

Gonzalo mieszka razem z żoną Monserrat i pięciorgiem dzieci na hacjendzie. Nie podejrzewa, że jego wróg, Artemio Bravo, przygotował plan idealny, którym zamierza zniszczyć, powoli i boleśnie, wszystko to, co z tak wielkim trudem udało mu się osiągnąć. Aby tego dokonać posługuje się młodą, pozbawioną skrupułów kobietą, Rebecą Sánchez, która instaluje się w firmie Gonzala jako Bárbara Greco. Wykorzystując swoją inteligencję i urok osobisty kobieta zyskuje sympatię Gonzala, który czyni z niej swoją prawą rękę. Dzięki uczynności Bárbara szybko zdobywa jego całkowite zaufanie.

Jej pierwszymi ofiarami są Fernanda i Eduardo, których nakrywa na niewinnym pocałunku. Bárbara przekonuje Gonzala, że syn kuchty stanowi niebezpieczeństwo dla małej Fernandy i sugeruje odesłanie chłopca do internatu. By nie dać o sobie zapomnieć, Eduardo wysyła listy do matki, aby ta następnie przekazała je Fernandzie. Niestety, z bólem serca Soledad nie dostarcza je do adresata, chcąc w ten sposób ustrzec syna przed niebezpieczeństwem. W ten sposób Fernanda z czasem wymazuje z pamięci osobę Eduarda.

Postępująca zgodnie z poleceniem szefa Bárbara dusi żonę Gonzala i zrzuca winę na jego najstarszą córkę, Lilianę. Mimo zapewnień dziewczyny o niewinności, ojciec umieszcza ją w klinice psychiatrycznej. I tak Bárbara Greco, pozbywszy się intruzów, osiąga swój cel i wychodzi za Gonzala oraz staje się członkiem zarządu firmy.

Soledad jako jedyna wie o podłości Barbary, jednak zmuszona jest milczeć. Lata rozłąki z synem spędza pogrążona w bólu i strachu, że podła kobieta dopełni swoją groźbę i zabije Eduarda. Mijają lata, Eduardo powraca w rodzinne strony jako absolwent zagranicznych studiów magisterskich. Chora matka opowiada mu o piekle w jakim przyszło jej żyć. Eduardo pragnie wymierzyć sprawiedliwość.

Bárbara wykorzystuje Damiana, swojego nowego wspólnika i kochanka, aby rozkochał Fernandę i poślubił ją. Tymczasem Eduardo, posługując się fałszywym imieniem Franca Santoro, zdobywa pracę w należącej do Elizaldów firmie. Fernanda od pierwszego spotkania czuje niezrozumiały pociąg do Eduarda i pozwala, by łącząca ich niegdyś wielka miłość odżyła.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2008/2009
LICZBA ODCINKÓW: 160

SCENARIUSZ: Mauricio Navas, Guillermo Resptrepo, Conchita Ruiz, Tania Cárdenas
REŻYSERIA: Salvador Garcini, Ricardo de la Parra
PRODUCENT: Nicandro Díaz González

WYSTĘPUJĄ: Silvia Navarro (Fernanda Elizalde Rivera), Fernando Colunga (Eduardo Juárez / Franco Santoro), Lucero (Bárbara Greco / Rebeca Sánchez Frutos), Rogelio Guerra (Gonzalo Elizalde Linares / Artemio Bravo), Sergio Sendel (Damián Gallardo), Arleth Terán (Priscila Alvear de Elizalde), Dominika Paleta (Liliana Elizalde Rivera), Erika Buenfil (Montserrat Rivera de Elizalde), María Rojo (Soledad Cruz Vda. de Juárez), Guillermo Capetillo (Aníbal Elizalde Rivera /Jerónimo Elizalde), Roberto Palazuelos (Camilo Elizalde Rivera), Carlos de la Mota (Santiago Elizalde Rivera), Marisol del Olmo (Erika Astorga), Ariadne Díaz (Aurora Artemiza Sánchez) i inni

TENAT PRZEWODNI: Alejandro Fernández – Mañana es para siempre

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. super teleka mam nadzieje że będzie u nas emitowana w Polskiej telewizji bo naprawdę jest warta uwagi

  2. Nie proście o nią , chyba warto obstawiać inne lepsze telki.

  3. Już robi się nudna i zmieniam zdanie! Jest niespecjalna, flaki z olejem!!

  4. fajna telka bo obsada dobra Sylwia i Fernando:)))) , oglądałam 88 odcinków , są na chomiku tłumaczone ale już od około 4 miesięcy nie dodają. :((((

  5. już jest petycja

  6. proszę to w polsce!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. zgadzam się że Fernando Colunga jest super przystojny i ma talent aktorski ,dawno nie było żadnej telki z nim .Mogłaby któraś ze stacji zakupić ten serial z nim i Silvią Nawarrą.Ona też jest super bardzo ją lubię .

  8. czekam aż to puszcą, fajna obsada trzeba jakąś petycję wystosować, pozdro

  9. Bardzo bym chciała obejrzeć tę telenowelę , może się doczekamy . Uwielbiam Fernanda i Silvię i Lucero .

  10. Będzie ta telenowela w Polsce ? mam nadzieje że tak , jest dużo znanych osób

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.